Náměty na pracovní listy napříč ročníky

Publikoval(a) Iveta Müllerová dne

Ráda bych se s vámi podělila o své nápady. Za těch několik let, co učím zeměpis, se mi nashromáždilo poměrně velké množství různých úkolů, cvičení a pracovních listů, které pro žáky tvořím. Rozhodla jsem se tyto výukové materiály přehledně roztřídit podle témat a podle toho, ve které třídě je učím. Zároveň mě napadlo je zpřístupnit ostatním učitelům (jako inspiraci), rodičům (kdyby je zajímalo, co v hodinách děláme) a samozřejmě i žákům, kteří chybí, ale chtějí doma pracovat. 

Zatím jsem na web umístila několik pracovních listů, přičemž další budou přibývat. Na obsahu stále pracuji, aktualizuji ho a vylepšuji. Vše je samozřejmě dostupné zdarma a odkaz naleznete níže.

Odkaz na stažení pracovních listů – http://zsamskrenov.cz/?page_id=16129


4 komentáře

Rostislav Konopa · 5. 10. 2022 v 6:38

Dobrý den, vždycky si cením, když jakýkoli učitel sdílí své materiály, ale pokud v nich jsou gramatické chyby, překlepy nebo faktické nepřesnosti, tak to mezi žáky z principu sdílet nelze. Náhodně jsem otevřel dva pracovní listy a v obou byly chyby.

    Martin Jelínek · 9. 10. 2022 v 14:25

    Dobrý den, rozumíme Vám a souhlasíme. Nicméně každý děláme chyby…. budeme rádi, když nám na mail napíšete postřehy a my je následně předáme autorce k opravení. S pozdravem za ZZ Martin Jelínek

    Iveta Müllerová · 10. 10. 2022 v 8:00

    Dobrý den, sebekriticky přiznávám, že nejsem dokonalá a dělám chyby. Můžete mi své komentáře napsat na mail mullerova-iveta@seznam.cz, který je uvedený i na webu školy. Konstruktivní kritiku vítám :-).

Poděkování za spolupráci – ZACHRAŇ ZEMĚPIS · 23. 10. 2022 v 10:34

[…] Iveta Müllerová – za tvorbu článku Náměty na pracovní listy napříč ročníky […]

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

BONUSOVÝ OBSAH